KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12277450
nr 1227 7450
Timo Solin
(f. 1947), Sverige
Blandteknik, Modell, signerad. Motivet: 34x49 cm
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:45:13
22/12 14:52:16
Timo Solin
Läs mer om Timo Solin